Bonus Kamyası İçin Bimcell’den SMS!

/ 7 Nisan 2021 / 1.763 / yorumsuz
Bonus Kamyası İçin Bimcell’den SMS!

BİMcell hattına geçen kullanıcıların Bimcell’in kendilerine hediye olarak dakika, SMS ve internet verdiğini birçok kişi bilmiyor. Gelin bu konuda sizleri biz bilgilendirelim. Ama bilmeniz gereken önemli bir nokta var ki Bimcell’e geçmeden önce hiç bir paket yüklememeniz gerekir.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları

 

 

Eğer Bimcell paketinde23 TL olan seçeneği düşünüyorsanız hattınıza 25 yüklediğinizde telsiz kullanım ücreti alındığında kalan bakiye yeterli olacağını düşünüyoruz. Ama önceki 29 TL olandan yararlananların 30 TL yüklediğinde ne yazık ki pakatten yararlanamıyor. Hediye bonus almak için: Telefonun mesaj kısmına girin, Bimcell yazın ve bir boşluk bırakın ve sonra bonus yazın. Gönderilecek numara 4551 olacak.

1 dakika içinde yüklendi bilgisi geldikten sonra 9333 arayarak tarifeniz hakkında bilgi alabilirsiniz. 30 gün içerisinde kullanmadığınız haklarınız silinecektir ve siz tekrar yükleme yaptıkça bütün haklarınız yenilenecektir. Eğer BİMcell hattından memnun kalmazsanız başka bir operatörün hattına ve tarifesine geçebilirsiniz. Düşünce, soru ve önerileriniz için sizi yorumlara ve iletişim adreslerimize bekliyoruz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz