LG K11 Prime Format Nasıl Atılır?

/ 11 Ocak 2021 / 3.736 / yorumsuz
LG K11 Prime Format Nasıl Atılır?

Merhabalar, bu konumuzda LG K11 Prime format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç ipucu verdikten sonra LG K11 Prime sıfırlama işlemini anlatmaya geçeceğiz.
Telefonlara genel olarak virüslerin bulaşması, donmalar, takılmalar, yavaşlamalar, ikinci el satış öncesi ve teknik servis öncesinde genel olarak cihazlar sıfırlanmaktadır. Ancak yedekleme yapmayı unutmayınız.

LG K11 Prime Nasıl Format Atılır?
LG K11 Prime silme işlemini iki farklı adımlarla gerçekleştireceğiz. Bunun için telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak diğeri ise telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazı sıfırlayacağız.
Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > Telefonu sıfırla > Sil bu menüleri takip ederek LG K11 Prime fabrika ayarına sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

LG K11 Prime Nasıl Sıfırlanır?
Yukarıda adımlarla fabrika ayarına geri alma, döndürme işlemini gerçekleştirdik. Şimdi sıra geldi telefonun üzerinde yer alan tuşları kullanarak eski ayara geri alma işlemini gerçekleştireceğiz.
-Telefonu kapalı konuma alın
-Telefonun sesini kısma tuşu + güç tuşu birlikte basın
-Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
-Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
-Factory hard reset
-Erase all user data & restore default settings
Bu adımları takip ederek telefon yeniden başlayacaktır bu işlem sırasında telefonun üzerinde hiçbir parça sökmeyin, işlemi yarında kesmeyin bu adımlarla LG K11 Prime fabrika ayarına döndürme işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz