HP Mürekkep Tanklı yazıcı

/ 29 Ekim 2017 / 1.351 / yorumsuz
HP Mürekkep Tanklı yazıcı

HP’den yeni mürekkep tanklı yazıcılar

HP, sürekli olarak yazıcı kullanan müşterileri için yeni mürekkep tanklı yazıcıları piyasaya sürüyor.
HP Inc., özellikle KOBİ’ler ve yüksek hacimli baskı işlemi yapanların, kesintisiz çalışacak kablosuz ve geniş mürekkep tanklı yazıcı ihtiyacına yönelik, yeni HP DeskJet GT 5820/10 All-in-One serisini piyasaya sürüyor.

HP DeskJet GT Serisi, HP’nin yeni çıkardığı renkli şişelerle 8.000 sayfaya kadar baskı alabiliyor. Ayrıca siyah mürekkep şişesiyle de 5.000 sayfaya kadar baskı işlemi yapabiliyor. Orijinal HP mürekkepleri, özel formülleri sayesinde keskin görünümlü metinler, canlı grafikler ve fotoğraflar sunarken, baskılar profesyonel kalitede ve kenarsız olmalarının yanında suya ve solmaya karşı daha dayanıklı hale geliyor.

HP’nin dökülme yapmayan yeni dolum sistemi sayesinde artık mürekkebi yenilemek de temiz ve kolay bir işlem haline geliyor. Şişeler, herhangi bir sıkma işlemi gerekmeden doğrudan mürekkep tankına takılabiliyor. Kullanıcılar ayrıca, şeffaf mürekkep tankları sayesinde mürekkebin ne kadar kaldığını da kontrol edebiliyorlar.

Günümüzün çalışma koşulları için internet bağlantısı ve kablosuz teknoloji büyük önem taşıyor. Yeni HP DeskJet GT 5820 çok fonksiyonlu yazıcı, kullanıcıların akıllı telefon ve tablet üzerinden uzaktan bağlantı ile çalışmalarını kolaylaştırıyor. Yazıcı, yalnızca bir mobil cihaz kullanımıyla, kutudan çıkar çıkmaz kurulabiliyor. Kablosuz bir ağın bulunmaması durumunda dahi, Wi-Fi direct kullanıcılara mobil cihazlardan doğrudan yazıcıya bağlanma imkanını tanıyor.

Yeni HP DeskJet GT 5810 çok fonksiyonlu yazıcı, kablosuz kapasitesi dışında HP Deskjet GT 5820 çok fonksiyonlu yazıcıyla aynı işlevleri sunuyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler
Benzer Konular

Yorum yaz