OnePlus 2 Format Nasıl Atılır?

/ 22 Ocak 2021 / 1.289 / yorumsuz
OnePlus 2 Format Nasıl Atılır?

Merhabalar, bu konumuzda OnePlus 2 format atma konusunda bilgiler vermeye çalışacağız. Konumuza değinmeden birkaç önemli önbilgi verdikten sonra konumuz OnePlus 2 sıfırlama hakkında bilgimizi aktaracağız. OnePlus 2 başta olmak üzere diğer telefonlar ve bilgisayarlara virüsler, donma, yavaşlama, takılmalar, ikinci el satışları ve teknik servis veya garanti süreci öncesinde cihazlar sıfırlanmaktadır.
OnePlus 2 formatlama öncesinde telefonunun tüm yedeğini, resimler, videolar, notlar ve telefon rehber yedeğini almayı unutmayınız.

OnePlus 2 Nasıl Sıfırlanır?
OnePlus 2 fabrika ayarına sıfırlama konusunda telefonun üzerinde bulunan donanım tuşlarını kullanarak cihazın içindeki tüm verileri sileceğiz.
-Telefonu kapatın
-Sesi kısma tuşu + Güç düğmesine birlikte basın
-Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
-Ekrana Logo geldiğinde tuşlara basmayı bırakın.
English
-Wipe data and cachle
-Erase everyting
-This can not be undone, continue
-Success
-Reboot

OnePlus 2 Nasıl Format Atılır?
OnePlus 2 fabrika ayarına geri almak için iki farklı yöntem kullanacağız. Bunun için ilk adım telefonun içinde menüleri kullanarak cihazı sıfırlayacağız.
-Menü
-Ayarlar
-Yedekle ve Sıfırla
-Fabrika verilerine sıfırla
-Telefonu sıfırla
-Her şeyi sil


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.