Huawei Mate 20 X Format Nasıl Atılır?

/ 23 Ocak 2021 / 1.144 / yorumsuz
Huawei Mate 20 X Format Nasıl Atılır?

Merhabalar, bu yazımızda Huawei Mate 20 X sıfırlama işleminin nasıl yapılması gerektiğini sizlerle paylaşacağız. Android tabanlı işletim sistemli telefonunuzda formatlama işlemine başlamadan önce cihazınızın mutlaka bir yedeğini alınız.
Telefon rehberi, videolar, fotoğraflar, notlar yedeklemeyi ihmal etmeyiniz. Aksi bir durumda buradan geri alabilirsiniz.

Huawei Mate 20 X Nasıl Sıfırlanır?
Huawei Mate 20 X silmek için iki farklı yöntemle cihazı temizleyeceğiz. Bunun için ilk adım telefonun içinde bulunan menüyü kullanarak cihazı silmek olacaktır.
Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerini sil > Sil bu adımlarla cihaz içinde tüm bilgileri silebilirsiniz. Böylece ilk gün gibi tüm ayarları sildikten sonra fabrika ayarına geri alabilirsiniz. Şimdi diğer adım ise telefonun üzerinde yer alan donanım tuşlarını kullanarak eski ilk gün gibi ayarlara geri dönmek olacaktır.

Huawei Mate 20 X Nasıl Format Atılır?
Yukarıda yöntemle Huawei Mate 20 X nasıl format atılır da menüleri kullanarak gerçekleştirdik. Şimdi sırada telefonun üzerinde donanım tuşlarını kullanarak cihazı fabrika ayarlarına döndürmek için kullanacağız.
-Telefonu kapatın
-Sesi açma tuşu + güç tuşu birlikte basın
-Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
-Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
-Recovery
-Wipe data all / Factory reset
-System reboot now


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.