Oppo R17 Pro format atma nasıl yapılır?

/ 1 Aralık 2020 / 3.120 / yorumsuz
Oppo R17 Pro format atma nasıl yapılır?

Merhabalar, bu yazımızda Oppo R17 Pro format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli ipucu verdikten sonra asıl konumuz olan Oppo R17 Pro sıfırlama işlemini anlatacağız.

 

Oppo R17 Pro Price in India, Specifications, Comparison (6th November 2020)

Telefonlar olsun bilgisayarlar olsun genel olarak virüslerin bulaşması, donmalar, takılmalar, yavaşlamalar, ikinci el satışları veya teknik servis, garanti öncesi nedeniyle format atılarak sıfırlanmaktadır.

How to reset Oppo R17 Pro - Factory reset and erase all data

Oppo R17 Pro Nasıl Sıfırlanır?
-Telefonu kapatın.
-Telefonun ses açma tuşu + güç tuşu birlikte basın.
-Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun.
-Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin.
-Recovery
-Wipe Data / Factory Reset
-Reboot System Now

Oppo R17 Pro Nasıl Format Atılır?
Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > Telefonu Sıfırla adımlarıyla cihazı ilk gün gibi eski haline geriye alabiliriz. Böylece telefonun içindeki menüleri kullanmak suretiyle cihazın içinde tüm bilgileri silerek eski fabrika ayarına geri alabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular