Vestel Venüs Z30 format nasıl atılır?

/ 30 Kasım 2020 / 3.566 / yorumsuz
Vestel Venüs Z30 format nasıl atılır?

Merhabalar, bu yazımızda Vestel Venüs Z30 format atma konusunda işlemin nasıl yapılacağına dair bilgi vereceğiz. Telefonumuza genel olarak virüslerin bulaşması, takılmalar, yavaşlamalar, ikinci el satışları ve garanti süreçleri öncesinde verilmektedir.
Vestel Venüs Z30 sıfırlama öncesinde telefonun resimlerini, videolarınızı, notlarınız ve telefon rehberini mutlaka yedeklemeyi ihmal etmeyiniz.

Vestel Venüs Z30 formatlama öncesinde yedeklemeyi yaptıktan sonra şarjını kontrol ediniz. Şarjının %50 altında olmamasına dikkat ediniz ve gerektiğinde şarja bağlı olarak Vestel Venüs Z30 silme işlemini gerçekleştiriniz.

Vestel Venüs Z30 Nasıl Format Atılır?
Vestel Venüs Z30 hard reset atma işlemi için telefonun menüsü kullanacağız. Bunun için aşağıda adımları gerçekleştirelim.
-Menü
-Ayarlar
-Yedekle ve Sıfırla
-Fabrika verilerine sıfırla
-Telefonu sıfırla
-Her şeyi sil
Yukarıda adımlarla Vestel Venüs Z30 fabrika ayarına sıfırlama işlemini gerçekleştirebiliriz. Böylece telefonu ilk aldığınız gün gibi ilk ayarlara geri alabilirsiniz. Böylece tüm bilgileri silerek yeni olacaktır. Şimdi telefonun tuşlarını kullanarak cihazı silelim.

Vestel Venüs Z30 Nasıl Sıfırlanır?
Cihazın üzerinde yer alan donanım tuşları olarak cihazın içinde tüm bilgileri sileceğiz. Bunun için aşağıda adımları gerçekleştiriniz.
-Telefonu kapatın
-Sesi açma + Güç tuşu birlikte basınız.
-Ekrana Logo gelene kadar bu tuşlara basılı tutunuz.
-Ekrana Logo geldiğinde basmayı bırakınız.
-Android System Recovery
-Recovery
-Wipe data / Factory Reset
-Reboot system now
Yukarıda adımları telefonun Sesini Kısma Tuşu ile menüler arasından geçerek Güç Tuşu basarak seçebilirsiniz. Bu işlem sırasında telefondan hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.