Samsung Galaxy A8s Format Atma Ve Sıfırlama

/ 3 Şubat 2021 / 1.758 / yorumsuz
Samsung Galaxy A8s Format Atma Ve Sıfırlama

Sizlerden gelen sorular üzerine sizleri cevapsız bırakmamaya devam ediyoruz. Bu yazımızda samsung galaxy A8s cihazına format atmayı ve sıfırlamayı sizlere anlatacağız. Ancak bilmeniz gerekiyor ki bu tür işlemlerden önce yedeklemenizi yapmayı ve şarjınızın yeterli seviyede olduğundan emin olunuz.

Samsung Galaxy A8s Format Atma
Tabletin içindeki menüleri kullanarak cihazımızı sıfırlayacağız. Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarına silme > Tüm Verileri Sil diyerek format atma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sıra sıfırlama işleminde!

Samsung Galaxy A8s Sıfırlama
-Cihazı kapatınız
-Cihazın sesini açma + güç tuşu birlikte basıyoruz.
-Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
-Ekrana Logo geldiğinde basmayı bırakın
-Kurtarma Modu ( Recovery )
-Wipe data all / Factory Reset
-Reboot System Now
Yukarıdaki adımları kullanarak sıfırlama işlemini yapabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz