Samsung Galaxy Note 9 resmen beyaz olarak sunuldu!

/ 28 Kasım 2018 / 1.633 / yorumsuz
Samsung Galaxy Note 9 resmen beyaz olarak sunuldu!

 

Galaxy Note 9 ”Alp Beyazı” olarak çıkıyor

 
Bir haftadan fazla bir süre önce, Twitter’da beyaz bir Galaxy Note 9‘un sözde resmi bir basın resmini yayınlamıştı. Bu noktada, bunun resmi bir imaj mı yoksa sadece bir hayranın bir parçası mı olduğunun kimse farkında değildi.

Ancak, dünden beri, bunun gerçekten resmi bir basın fotoğrafı olduğunu biliyoruz. Yeni renge “Alp Beyazı” denir ve maalesef sadece Tayvan için tasarlanmıştır. Şimdiye kadar, bu rengin Avrupa’ya gelmesi durumu ile, Samsung‘dan bir basın açıklaması bulunmuyor. Elbette, bu renk değişebilir, çünkü gelecek ayın başında renk satışa çıkarılacak.

Galaxy Note 5’ten bu yana ilk defa, Samsung’un amiral gemisi modellerinden bir kez daha beyaz rengi kullandığı görünüyor. Galaxy Note 9 Alp Beyazı modeli  900 Euro civarında bekleniyor. Ayrıca genel olarak eşdeğer dahili bellek ve 6 GB RAM 128 GB depolama mevcut olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz