Samsung’un Gece Modu Çalışmıyor Sorunu

/ 15 Temmuz 2019 / 1.107 / yorumsuz
Samsung’un Gece Modu Çalışmıyor Sorunu

Gece Modu Samsung cihazlarda S9 ve Note 9 modellerinde sorun çıkarmaktadır. Bu mod kamera ile çıkan teknoloji ile beraber geldi. Gece modu özelliği ışığın yetersiz olduğu alanlarda ya da kameranın iyi çekim yapması için oluşturulan yazılım desteğidir.

Kısa süre önce de Samsung cihazların bazı modellerine gece modu özelliği geldi. Ancak bu mod büyük tepki topluyor. Samsung S9 ve Note 9 modellerinde gece modunun düzenli bir şekilde çalışmadığına dair şikâyetler oluyor.

Tam olarak işlevini göstermeyen gece moduna güncelleme gelmesi bekleniliyor. Bu moddan fazla şikayet geliyor ve güncelleme ile düzeltilmesi bekleniliyor. Işığın olmadığı ortamlarda ya da kameranın iyi çekim yapması için getirilen bu modda sorun oluşması kullanıcıların tepkisini üzerine topladı.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.