Siyah-Beyaz Fotoğrafları Renklendiren Uygulama

/ 23 Eylül 2019 / 788 / yorumsuz
Siyah-Beyaz Fotoğrafları Renklendiren Uygulama

Siyah-beyaz fotoğraflar her zaman bizlere nostaljik gelmiştir. Siyah-beyaz fotoğrafları renklendirme konusunda bazı uygulamalar oldukça başarılılar ve fotoğrafların renkli hali daha da farklı oluyor. Ailenizin ya da başka birinin eskiye ait çekimlerinde siyah-beyaz fotoğrafları mutlaka görmüşsünüzdür. O zamanın teknolojisine göre televizyonlar, fotoğraflar siyah-beyaz olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu fotoğrafları canlandırmak için de ekstra Photoshop bilmenize gerek yoktur.

Colorize uygulamasını indirerek otomatik bir şekilde siyah-beyaz fotoğrafları renklendirebilirsiniz. Bu uygulamayı App Store üzerinden indirip daha sonra fotoğrafı uygulamaya yüklerseniz, otomatik olarak fotoğrafın renklendirme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Şu an için bu uygulama sadece App Store’da yer almaktadır. Play Store uygulamasına da gelmesi beklenen bu uygulama, ilerleyen dönemlerde yerini alacaktır.

Colorize uygulamasının otomatik olarak renklendirme çalışması oldukça başarılıdır. Sadece bazen beyaz alanlarda sorun oluşabiliyor. Bu uygulamaya ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz fakat ücretli sürümünün olduğunu da belirtelim. Fotoğrafı sisteme atıp, Colorize Photo seçeneğine tıklayarak saniyeler içinde siyah-beyaz fotoğrafları renklendirmek mümkün.

İsteğe göre Save Photo seçeneğini seçerek bilgisayara kaydedebilirsiniz. Ya da isteğe göre arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Eğer iOS kullanıcısıysanız ve bu uygulamayı indirmek istiyorsanız bu linke tıklamanız yeterli olacaktır. Bu uygulamayı indirerek nostaljik fotoğrafları daha canlandırabilirsiniz. Eskilerin renkli halini görmek, o anları daha da çok yaşatacaktır. Android kullanıcılar için de en kısa sürede Play Store uygulamasına gelmesi bekleniliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular