Tamamen Ücretsiz ve Popüler Mobil Oyunlar

/ 9 Kasım 2018 / 470 / yorumsuz
Tamamen Ücretsiz ve Popüler Mobil Oyunlar

Tamamen Ücretsiz ve Popüler Mobil Oyunlar

Akıllı cihazların bu kadar gündem de yer alması ve her geçen gün yeni modeller ile karşımıza çıkması yadırganmayan bir durum haline gelirken, cihazlarda yapılan tüm işlemler daha kolay şekillerde yapılmaya da devam etmektedir. Özellikle akıllı cihazlar da oyun seçenekleri ile daha hızlı zaman geçirmek hedeflenirken, biz sizler için tamamen ücretsiz ve popüler mobil oyunlar konusunu araştırarak harika oyunlar ile karşılaşmanızı sağlayacağız.

Stranger Things: The Game

Aslında bir dizinin oyunu olarak görülmekte olan Stranger Things: The Game oyunu, sizleri dizide bulunmakta olan Hawkins’in kasabasına geri götürmektedir. O dönemlerin ilk sezonda yer alan zamanları işleyerek oyuna dökülmüş hali oldukça eğlenceli görünüyor.

Mekorama

Popüler ücretsiz oyunlar arasında yer alan bir diğer seçenek ise Mekorama olmuş olup, bu oyunda yer alan 3 boyutlu robot sizlere eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Bu oyunu hem İOS hem de Adroid üzerinden indirerek oynayabilirsiniz.

Wicked Lair

Ücretsiz mobil oyunlar seçeneklerinden sizlere bir diğer önerimiz olacak oyun ise Wicked Lair olmuş olup, bu oyunda ise sizlerden kendi zindanınızı oluşturmanız talep edilmektedir. Oldukça ilginç ve farklı konusu ile bu oyun sizleri cezbedecektir. Bu zindanı oluşturduktan sonra ise muhteşem maceralar ile oyuna tam anlamı ile başlama imkanı bulacaksınız. Bu oyun sizlerden hiçbir ek ücret istemeyecektir.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Benzer Konular