TBL Dosyası Nasıl Açılır?

/ 13 Ekim 2020 / 2.803 / yorumsuz
TBL Dosyası Nasıl Açılır?

Merhabalar, bu yazımızda tarafımıza iletilen TBL dosyası nasıl açılır? sorusunun çözümünü anlatacağız.
Öncelikle TBL dosyasını açıklayalım. Table dosyasının kısaltılmış halidir. Bu tür dosyalar elektronik tablolar içermektedir. Adobe Table gibi dosyalara örnek verilebilmektedir. Elektronik tablolar küçük kümeler halinde oluşmaktadır. Bu oluşturulan dosya uzantıları tbl uzantılı dosyalardır.

Yukarıda bahsettiğimiz soruya gelecek olursak;
TBL Uzantılı Dosyaları Açmak
Elektronik tablo uzantılı dosya olan tbl dosyasını açmak için kullanılacak program, Microsoft excel’dir. Burada excel sayfasını açıyoruz ve gözat’a tıklıyoruz. Açılan pencerede TBL dosyasını seçiyoruz. TBL dosyayı açmak için bu dosya ile birlikte aç ile seçtiğinizde size bu birlikte aç ile alternatif önerilen programlar gelecektir. Buradan seçtiğiniz dosyayı açmak için buradan program tercih edebilirsiniz.

Evet arkadaşlar, merak ettiğiniz, çözemediğiniz soruları tarafımıza iletin, bizde sizlere çözümünü sunalım.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular