Uygun Fiyatlı Samsung Akıllı Telefonlar Geliyor

/ 14 Eylül 2018 / 1.643 / yorumsuz
Uygun Fiyatlı Samsung Akıllı Telefonlar Geliyor

Uygun Fiyatlı Samsung Akıllı Telefonlar Geliyor

Bütçesi daha düşük olan kullanıcılara hitap etmek üzere yeni Samsung akıllı telefon modelleri yolda. Amiral gemi modellerine yüksek miktarda para harcamak istemeyen kullanıcılara hitap edeceği belirtilen cihazların buna uygun teknik donanımlara sahip olacağı düşünülüyor. Giriş – orta segment olmak üzere boy gösterecek olan cihazlar, ekonomik bir çözüm sunacak.

Geçmişten bu yana ekonomik çözümler sunmayı ihmal etmeyen Samsung, özellikleri daha düşük olmak kaydıyla farklı telefon modellerine imza atıyor. Özellikle alım gücü düşük ülkelerde oldukça başarılı olan modeller, seriye dönüşüyor. Galaxy J serisi bunun en güzel örneklerinden bir tanesi. İlk çıkan modellerden bu yana farklı cihazlar da kazanan seri, şimdilerde J6 Prime ve J4 Prime ile gündemde.

Galaxy J4 Prime ve Galaxy J6 Prime Teknik Özellikleri

J4 ve J6 modellerinin devamı olacağı tahmin edilen yeni cihazlar, düşük seviyeli donanımlar ile geliyor. Her iki cihaz da gücünü Snapdragon 430 işlemcisinden alacak. Bunun yanında J4 Prime 2 GB RAM’e, J6 Prime ise 3 GB RAM’e sahip olacak.

Android 8.1 Oreo işletim sistemi ile gelmesi beklenen her iki modelin fiyat aralığı ise 130 – 160 dolar arasında olacak. Şimdilik henüz resmiyet kazanmayan cihazların söz konusu özellikleri de haliyle iddia olarak nitelendiriliyor. Ancak Samsung’un yakın zaman içinde duyuru yapacağı ile ilgili çeşitli düşünceler mevcut.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.