İmitasyon Sahte 3310 Drago Özellikleri Fiyatı Ne Kadar

/ 29 Ekim 2017 / 943 / yorumsuz
İmitasyon Sahte 3310 Drago Özellikleri Fiyatı Ne Kadar

Yeni 3310un Çakması Çıktı Üstelik 40 TL

Nokia 3310 korsan yapımcılarının eline düştü. Fiyatı ile kullanıcıları kendine çekmeye çalışan sahte Nokia 3310, Darago ne kadar güvenli bir kullanış vaat ediyor?

Nokia 3310 hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor. Bu yıl verilen bir aranın ardından kullanıcıların karşısına Android telefonları çıkan Teknoloji devi, bildiğiniz üzere bir efsaneyi yeniden canlandırmıştı.

Yenilenen Nokia 3310 ile karşımıza çıkan yetkililer nostalji sevenlere güzel bir seçenek sundu. Ayrıca uzun ömürlü pil ömrü ile yanınız da yedek cihaz olarak da taşıyacağınız Nokia 3310, Android işletim sistemi ile de dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan habere göre Nokia 3310’un sahtesi ortaya çıktı. 50 dolar üzerinden satışa sunulan 3310’un sahtesi ise sadece 12 dolardan yani 40 TL’den piyasaya sunuldu.

Neredeyse benzer bir tasarıma sahip olan sahte Nokia 3310, Darago adı verilen taklit telefon 1.77 inçlik bir ekranı ve 0.3 Megapiksel çözünürlüğe sahip kamerası olduğunu görmekteyiz.

Orjinalinden kolaylıkla ayırt edilebilen Darago, Nokia 3310 kadar güvenli olur mu bilemiyoruz. Yani şöyle bir baktığımız da ise çoğu taklit telefon, kullanıcıların sağlığını ciddi anlamda tehdit ediyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.