Nokia 9, 5 kamera ve ilginç düzeni ile sızdırıldı! 

/ 9 Kasım 2018 / 1.037 / yorumsuz
Nokia 9, 5 kamera ve ilginç düzeni ile sızdırıldı! 

 

Nokia 9 ilginç kamera düzeni 

 
Nokia 9 cihazının arkasına yapışan beş sensör şimdi basında sızdırılmış olması onu daha da okunaklı kılıyor. Şimdi bu kameraları merak edip saymaya başladınız, muhtemelen beş modül değil haliyle yedi modül görürsünüz. Bunlardan biri açık bir LED flaş ama yine de altıncı bir sensör bırakıyor. Bunlardan biri de, fotoğraf stüdyosu fotoğraflarına yardımcı olacak derinlik fotoğrafçılığı için kullanılacak ikincil bir yakınlık sensörüdür.

Kameraların yanı sıra, Nokia 9 donanımlara kadar oldukça yüksek kaliteli bir telefon gibi görünüyor. 18: 9 yüksek çözünürlüklü ekran, Snapdragon 845 CPU, 8 GB’a kadar RAM ve ekran içi parmak izi tarayıcısı ve kablosuz şarj gibi diğer özelliklere sahiptir. Kulaklık jak durumu muamma.

Bunlar hala sadece sızıntılar, bu yüzden her şey tamamen sahte olabilir. Gerçek olduğu ortaya çıkarsa Nokia, yıllardır gördüğümüz en ilginç amiral gemisi telefonuna sahip olabilir, hatta biraz aşırı ilginç amiral gemisi olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Yorum yaz