Motorola Moto M2 Cep Telefonu Özellikleri | Eniyiandroid.com
     

Motorola Moto M2 Cep Telefonu Özellikleri

Yazar: Emre Çelik   05 Temmuz 2017    159        
 
 
 
 
 
 
Motorola Moto M2 Cep Telefonu Özellikleri

Motorola, Moto M2 modeliyle rakipleri tarafından sunulacak amiral gemisi modellere fiyat ve performans oranıyla meydan okuyacak. İşte, Motorola M2 için beklenen özellikler.

Motorola tarafından sunulması beklenilen üst seviye Moto M2 modeli güçlü özellikleriyle öne çıkmak hedefinde. Moto M2 akıllı telefon Google, Samsung, Sony ve LG’nin sunacağı amiral gemisi modellere daha uygun fiyatıyla kafa tutmak üzere geliştiriliyor.

Motorola Moto M2 beklenen özellikleri

Moto M2 modelinin Qualcomm’un geliştirdiği en yeni ve en güçlü çipi kullanmak yerine, rekabette fiyatını düşük tutmak amacıyla yine güçlü bir işlemci ile sunulacağı ifade ediliyor. En azından Çin’de bu işlemcinin MediaTek olabileceği, diğer ülkelerdeyse biraz daha düşük bir işlemcinin yer alabileceği düşünülüyor.

İki farklı versiyonla piyasaya sürülmesi beklenilen Moto M halefinin, 4 GB RAM ve 32 GB depolama ile 6 GB RAM ve 64 GB depolama seçeneklerinden bahsedilmekte. Üründe yine orijinal Moto M modelindeki gibi 5.5 inç Full HD çözünürlükte ekran iddia ediliyor.

İlk olarak Ekim ayında Çin pazarında sunulması kuvvetle muhtemel olan Moto M2 daha sonraysa kademeli olarak diğer ülkelerde kendini gösterecek. Moto M’in ise 2016 yılının Kasım ayında piyasaya sürülmüş olduğunu hatırlatalım.

 
 
 

Etiket:   Motorola Moto M2 Motorola Moto M2 Yeni Çıkan Telefonlar

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com