Karşınızda LG Q9!

/ 23 Kasım 2018 / 1.494 / yorumsuz
Karşınızda LG Q9!

Karşınızda LG Q9!

 

Bir süredir geliştirilme sürecinde olduğu tahmin edilen LG Q9 akıllı telefon modeli, sızan basın görselleri ile gündemde. LG’nin yoğun bir şekilde çalışma içerisine girmesine yol açan model, orta segment seviyesinde olacak. Bünyesinde ortalama özellikleri barındırması beklenen cihazın elbette buna göre bir fiyattan satışa sunulacağı da söylenebilir.

LG Q9 Teknik Özellikleri

 

Yeni modelin nasıl bir tasarıma sahip olacağı sızan basın görselleri ile birlikte az çok belli oldu. Sağ tarafında güç butonu, sol tarafında ise ses butonları bulunan cihazın ince bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. Bunun yanında geniş bir ekran ile geleceği söylenen LG Q9, çentikli tasarım modasına ayak uyduracak. Ön kamera, çentikli bir bölümde bulunuyor.

Snapdragon 821 yonga setini kullanma ihtimali bulunan modelde aynı zamanda 6.1 inç büyüklüğünde 1440 x 3120p ekran, 4GB RAM ve 32 / 64 GB depolama seçenekleri yer alacak. Bunların yanında modelin Snapdragon 660 yonga seti ile gelebileceği de konuşuluyor. En net bilgi için resmi duyuruyu beklememiz gerekiyor.

LG Q9 Ne Zaman Duyurulacak?

 

Bu sorunun cevabı ne yazık ki bilinmezliğini koruyor. LG cephesinden konuyla ilgili yeni bir bilgi paylaşılmadı. Modelin ne zaman duyurulacağı bilinmediği gibi fiyatı ve çıkış tarihi gibi bilgileri de bilinmiyor. En net cevaplar için LG tarafından yapılacak olan duyuruyu beklemek zorundayız.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Yorum yaz