Acer Predator Triton 900 Oyun Bilgisayarı ile Tanışın

/ 20 Eylül 2018 / 644 / yorumsuz
Acer Predator Triton 900 Oyun Bilgisayarı ile Tanışın

Acer Predator Triton 900 Oyun Bilgisayarı ile Tanışın

Geliştirdiği ürünleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Acer, özellikle bilgisayar kategorisinde oldukça popüler işlere imza atıyor. Bu kez Acer Predator Triton 900 adıyla tanıttığı yeni oyun bilgisayarı ile gündeme gelen dev firma, oyun oynamak için PC platformunu tercih edenlerin dikkatlerini üzerine çekmeyi başardı.

Acer Predator Triton 900 Teknik Özellikleri

Diğer dizüstü bilgisayarlarından ayrılan Acer Predator Triton, ekranın 2 farklı kol yardımıyla öne çıkmasıyla izleme keyfini arttırıyor. 4K ekran çözünürlüğünü destekleyen cihaz, Nvidia’nın G-Sync teknolojisini kullanıyor. Bunların haricinde Intel yeni nesil işlemci ailesiyle donatılan bilgisayar, grafik gücünü ise Nvidia GeForce RTX 2070 ya da 2080 birimlerinden alacak.

Güçlü donanım özellikleri, elbette buna uygun bir soğutucunun devreye girmesini gerektiriyor. Bu konuda cihaz, aeroblade 3d 4. jenerasyon fan ile destekleniyor. Gerekli soğutma desteğini efektif bir şekilde sunan fan sistemi, aynı zamanda enerjiyi de akıllı bir biçimde kullanmaya özen gösteriyor. Işıklı tam boyut mekanik klavye ve sağ tarafta bulunan touchpad ile kendi farkını ortaya koyan Predator Triton 900, IFA 2018 çerçevesinde tanıtılmış durumda.

Acer Predator Triton 900 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Duyurulduğu ilk andan itibaren tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Acer oyun bilgisayarı modelinin ne zaman satışa sunulacağı ne yazık ki bilinmiyor. Tanıtım esnasında cihazın özelliklerini belirten Acer, fiyat ve çıkış tarihi gibi konularda net bir bilgi paylaşmadı.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.