Microsoft Surface Pro 6 Teknik Özellikleri

/ 18 Ekim 2018 / 956 / yorumsuz
Microsoft Surface Pro 6 Teknik Özellikleri

Microsoft Surface Pro 6 Teknik Özellikleri

Geliştirdiği yazılımlar ile dünya çapında başarılara imza atan Microsoft, diğer yandan donanım ürünleriyle de önemli başarılar elde ediyor. Bu konuda şirketin geliştirdiği en önemli cihazlar arasında gösterilen Surface serisi, taşınabilir bilgisayar kavramına adeta yeni bir soluk getiriyor. Nitekim kısa bir süre önce ortaya çıkan Microsoft Surface Pro 6, özellikleri ile göz kamaştırıyor.

Microsoft Surface Pro 6 Özellikleri

Sızan bilgilere göre Surface Pro 6, beraberinde Type-A bağlantı desteği ile birlikte gelecek. Daha önce USB Type-C bağlantı noktasını destekleyen Surface ailesi, anlaşılan bağlantı konusunda işi bir adım öteye taşıyor. Intel sekizinci nesil i5 işlemci ile güçlendirilen donanım, 8 GB RAM ve 128 GB depolama desteği ile gibi özelliklere sahip olacak.

Gelen yorumlarda ürünün tek bir seçenek ile sınırlı kalmayacağı söyleniyor. Yani 8 GB RAM ve 128 GB depolama desteğine sahip olan bir seçeneğin yanında daha üst veya alt bellek ile depolama kapasitesine sahip seçenekler de görebiliriz. Bu konuda Microsoft’un farklı kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulunduracağı düşünülüyor.

Sızıntı Gerçek Olabilir mi?

Bahsi geçen teknik özellikler ne yazık ki birer sızıntıdan öteye geçemiyor. Ne var ki bahsi geçen detayların gerçek olma ihtimali epey yüksek. Sonuçta son nesil bir i5 işlemcinin geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. Bunun yanında i7’li bir seçenek de görebiliriz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.