Vivo V11 Pro Telefonu Mu Geliyor?

/ 31 Ağustos 2018 / 787 / yorumsuz
Vivo V11 Pro Telefonu Mu Geliyor?

Vivo V11 Pro sızıntı hayal gücüne çok az kaldı

  • Yaklaşan Vivo V11 Pro hakkında yeni bir sızıntı ortaya çıktı.
  • Görüntüler su damlası tarzı çentik ve küçük çerçeveler ile bir cihaz gösterir.
  • Bir spec sayfası da telefonun büyük bir 6.41-inç ekrana ve bir Snapdragon 660 AIE işlemciye sahip olacağını söylüyor sızdırılmış.

Oluşturma işlemlerine basın ve yaklaşan Vivo V11 Pro’nun ( AndroidPure üzerinden ) ayrıntılarını gösteren bir özellik sayfası sızdı . Kaçaklar Vivo tarafından teyit edilmemiş olsa da, şirketin resmi olduğunu ve şirketin telefon hakkında zaten açıkladığı şeylerle uyum sağladı.

 

Basın, telefonun önünü ve arkasını tam olarak gösterir. Önde bir su damlası tarzı çentik, küçük bir çene ve neredeyse hiç olmayan yan çerçeveler var. Ekranda parmak izi algılayıcısına sahip olduğunu göstermek için ekranda parmak izi izi var – Vivo’nun Twitter üzerinden onayladığı bir şey var.

 

Vivo V11 Pro özellikleri

Cihazın arkasındaki resimler dikey olarak hizalanmış bir çift kamera kurulumunu göstermektedir. Ayrıca telefonun iki renkte sunulacağını öne sürüyorlar: gül altın ve mavi renkte solmaya. Son olarak, cihazın alt tarafındaki resimde, kulaklık jakı, hoparlör ve microUSB bağlantı noktası görebilirsiniz.

Basın işleyicilerinin yanı sıra telefonla ilgili çok şey onaylayan bir özellik de yer alıyor. Sızıntıya göre, telefon 6GB RAM, 64GB depolama, Snapdragon 660 işlemci, 3,400mAh pil ve 6,4 inç Full HD Plus AMOLED ekrana sahip olacak.

 

Teknik özellikler sayfasında arka kameranın AI sahne tanıma özelliğine sahip 12MP artı 5 MP çift kamera kurulumu olacağı belirtiliyor. Ayrıca bir 25MP AI-powered ön kamera listeler. Bu durumda ortaya çıkarsa, Vivo X21 gibi tek lensli portre modunu destekleyebilir .

Vivo, Vivo V11 Pro’yu 6 Eylül’de Mumbai’deki bir etkinlikte başlatacak. Vivo, henüz ne kadar tutacağını belirtti.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.