Android’de En İyi 5 MMORPG(Online Rol Yapma) Oyunu

/ 23 Şubat 2019 / 3.278 / yorumsuz
Android’de En İyi 5 MMORPG(Online Rol Yapma) Oyunu

 

Android’de en iyi online rol yapma oyunları

MMORPG, oyun karakteri olarak binlerce kişiyle dolu geniş bir online dünyaya girdiğiniz bir oyun türüdür. Bunlar, sonuna kadar ulaşmadan neredeyse sonsuz oynayabileceğiniz, belirli bir rolü üstlendiğiniz ve dünyayı takip eden büyük bir hayranınızın olduğu oyunlar. İşte Android’de oynayabileceğiniz en iyi beş MMORPG.


AdventureQuest 3D

AdventureQuest 3D, birçok tipik MMORPG ürününe sahiptir ve oyuncular zindanlara baskın yapabilir, özel karakterlerini yaratabilir ve başka birçok şey yapabilir. Oyun aynı oyuncularla aynı dünyada mobil veya PC’de oynanabilir. Oyun, karakterlerinizi çoklu sınıflandırma, sohbet ve diğer sosyal etkileşim ve daha pek çok şey için destek veriyor.

Arcane Legends

Arcane Legends‘ın oradaki en başarılı MMORPG’lerden biri olduğu söylenebilir. Oyuncuların seçim yapabilecekleri üç sınıf vardır ve her birinin kendine özgü(özel) yetenek ve diğer yetenekleri vardır. Oyun PvP modunda olduğu gibi co-op modunda da oynanabilir.

Aurcus Online

Aurcus Online‘da kendi karakterini yaratabilir, sorgulamaya gidebilir, arkadaşlarınla ​​patronlara baskın yapabilir ve hatta PvP savaşına katılabilirsin. Oyuncular, tek dokunuşla saldırıları ve hücum için yetenek bültenlerini kullanabilir.

Celtic Heroes

Celtic Heroes MMORPG dünyasında pek bilinmemektedir. Bir Celtic teması ile birlikte gelir ve bir kampanya modu, görevler, loncalar (klanlar), ayrıca öğrenmek ve kazanmak için yağmalamak için daha birçok beceri içerir. Seçilebilecek beş karakter sınıfıyla birlikte PvP moduna da sahip. Bu, diğer oyunculara ekipman takas etmenizi sağlayan birkaç MMORPG’den biridir.

Dungeon Hunter 5

Bu MMORPG’de oyuncular, 90’dan fazla zindan paletli misyonunda canavarları, kara şövalyeleri, şeytan kölelerini, şeytan adamlarını ve diğer kötü adamları avlayabilirler. Oyun ayrıca gerçek ARPG zindan efsaneleri için Epic seviyeleri içeriyor. Oyun çarpıcı AAA grafiklerle ayrıntılı görseller vermeyi vaat ediyor. Oyuncu olarak farklı ortam türlerini keşfedersiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular

Yorum yaz