Google Saat güncellendi, Spotify ve iki alternatif desteği geldi!

/ 2 Mart 2019 / 383 / yorumsuz
Google Saat güncellendi, Spotify ve iki alternatif desteği geldi!

Google’ın saat uygulamasını bilmeyen yoktur herhalde. Saat uygulaması geçtiğimiz aylarda Spotify desteğine kavuşmuş ve bu güncellemeyle beraber en sevilen müzik parçalarını, alarm sesiniz olarak kaydedebiliyorsunuz. Son güncelleme ile beraber Google Saat uygulamasında istenilen müzikleri, birçok alternatif platform üzerinden seçip kullanabiliyorsunuz. İşte saat güncellemesi hakkında detaylar…

Google Saat uygulaması Spotify ve iki platforma daha destek getirdi. Gelen bu destek ile kişilere artık daha fazla seçenek veya alternatif sunuluyor. Ancak konum farklılığı dolayısıyla ülkemizde biraz sorun yaşanmakta.

Google Saat yeni özellikler ile geldi!

Google‘ın saat uygulamasına gelen Spotify desteğiyle beraber iki alternatif seçenek daha geldi. YouTube Music ve Pandora desteği ile beraber kullanıcılar kişiselleştirme seçeneklerinin daha büyük bir alana hitap ettiğini belirtelim. Saat uygulamasında bu servisleri kullanmanız için, ilk olarak bu servislerin uygulamasını kurmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra Google Saat uygulamasının da 6.1 yani son sürümünü kullanmanız gerekmekte.

Bu adımlardan sonra Spotify platformunda yeni sekmeler yer alacak. Bu güncelleme ile beraber bu servisleri kullanmanız için gerekli adımlar tamamlanmış oluyor. Ancak Türkiye‘de şuan bu özellikler aktif edilmiş değil. Yurt dışında yaşayan kişiler bu özellikleri kullanabiliyor. Sizlerde cihazınızın bölgesini veya konumunu yabancı bir ülke olarak ayarlarsanız eğer, bu güncellemeden faydalanabilir ve uygulamanın tüm yeniliklerinden faydalanabilirsiniz.

Sizlerinde bu konu veya diğer konularda soru veya görüşleriniz olursa, alt kısımdan bizlere iletebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.