Asus Zenfone Max M2 ve Zenfone Max Pro M2 özellikleri sızdırıldı!

/ 15 Kasım 2018 / 439 / yorumsuz
Asus Zenfone Max M2 ve Zenfone Max Pro M2 özellikleri sızdırıldı!

 

Asus Zenfone Max M2 ve Zenfone Max Pro M2 özellikleri 

 
Hindistan’daki sayısız Asus Zenfone akıllı telefonunun başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra, şirket şu anda mevcut olan Zenfone Max Pro M1 ve Zenfone Max M1 modellerine iki tane daha fazla orta menzil Zenfone Max Pro M2 ve Zenfone Max M2 teslim ediyor. Popüler tipster Roland Quandt, oldukça ayrıntılı özelliklerle boşlukları doldurmak için burada.

İçsel bilgilere göre, ZB631KL model numarasına sahip Zenfone Max Pro M2, bir 6-inç FHD + ekrana, bir Snapdragon 660 yonga seti, 4GB RAM ve 64 / 128GB dahili depolama birimine sahip.

Ayrıca üçlü kamera ayarını da ekliyor, ancak arkadaki üç sensörlü ayarın mı yoksa sadece üçüncü bir tetikleyici ile birlikte düzenli bir çift kamera yapılandırmasının mı olduğu açık değil. Her iki şekilde de, ana olanın 13MP olması bekleniyor.

ZB633KL model numarasına sahip normal Zenfone Max M2 modelinde, aynı 6 inç FHD + ekranını sunacak, ancak Snapdragon 636 modelini sunacak. Bellek yapılandırması, 32 veya 64 GB dahili depolama alanına sahip 4 GB RAM’dir. İki kamera, 13MP çözünürlüğünü koruyan ana kamerayla birlikte.

Model numaraları ZB632KL ve ZB634KL , telefonların Pro olmayan ve Pro değişkenlerine işaret ediyor, ancak muhtemelen Hindistan’a özgü modellerdir diye düşünüyoruz.

Roland Quandt daha sonra bu özelliklerin tamamen emin olmadığını, ancak model sayılarını, kamera sayısını, CPU’ları ve RAM’i doğruladığını ekliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular