Benzer Web Sitelerini Nasıl Ulaşabilirim?

/ 29 Kasım 2019 / 323 / yorumsuz
Benzer Web Sitelerini Nasıl Ulaşabilirim?

Herhangi bir konu için birçok internet sitesini arama ihtiyacı duyabilirsiniz. İnternet siteleri bazem istediğiniz sonucu sizlere sunmayabilir. Bu tarz durumlarda sitede içerik ile benzer özellikte olan diğer internet sitelerinin içeriklerine bakmak isteyebilirsiniz. Farklı web sitelerinde yer alan benzer içerikleri okumak için Google ya da arama motorlarında herhangi birine dönmeniz ve diğer sonuçları dikkate almanız gerekir.

Ancak farklı web sitelerinde benzer sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda da sizlere benzer web sitelerine nasıl ulaşacağınız konusunda bilgi vereceğiz. Chrome web mağazasında birçok Google Chrome uzantısı yer almaktadır. Google Chrome uzantıları işlerinizi daha da kolaylaştırmak için bizlere basit yöntemler sunmaktadır. Eğer bir uzantıyı tarayıcınıza eklemek istiyorsanız Google Chrome Web mağazasının arama kısmında uzantının ismini yazmanız yeterli olacaktır.

Direk indirme sayfasına gitmek için de Chrome’a Ekle butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Yükleme işlemi biraz zamanınızı alabilir ve yükleme işlemi sonrası kurulum otomatik bir şekilde gerçekleşecektir. Uzantıyı tarayıcınıza eklediğiniz zaman adres çubuğunun yan kısmında Google Chrome uzantıları ile beraber uzantı simgelerini görebilirsiniz. Google benzer sayfalarını nasıl kullanacağınız konusunda bilginiz yoksa bu konuda da kısa bir bilgi verelim.

Google benzer sayfalar adında uzantının kullanımı oldukça basittir. Herhangi bir web siteye girdiğiniz zaman benzer içeriğe sahip başka web sitelerini ziyaret ettiğinizde o web sitesinden ayrılabilirsiniz. Ayrıca Google veya benzer arama motarlarına dönmeden benzer içeriği bulabilirsiniz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular