Snapchat Çizgi Emojileri Nasıl Değiştirilir?

/ 2 Nisan 2020 / 78 / yorumsuz
Snapchat Çizgi Emojileri Nasıl Değiştirilir?

Popüler sosyal medya uygulaması olan SnapChat, sizin ve kişileriniz arasında olan belirli etkileşimleri, ilişkileri işaret eden emojiler içerir. Emojiler sayesinde keyifli sohbetler sürdülerebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Snapchat uygulamasında yer alan çizgi emojilerini nasıl değiştireceğiniz konusunda bilgi vereceğiz.

SnapChat uygulaması kullanıcılara üç tür çizgi emojisi sağlar. Bu çizgi emojiler; Ateş, Kum saati ve yüzdür. İlk olarak ateş emojisinden bahsedelim. Snapchat uygulamasında yer alan yangın emojisi sohbet ettiğiniz kişinin yanında üç gün sonra yer alacaktır. Yangın emojisinin yanındaki sayı o kişi ile kaç gündür olduğunu gösterir.

İkinci çizgi emojisi yüzdür. Bu da yangın emojisi ile aynı özellik gösterir. Yaklaşık yüz güne ulaştığınızda sayı yerine yüz emojisi yer alır. Bu çizgi devam ettikçe yüz emojisinin yanındaki sayı artacaktır. Fakat emojinin kendisi sizinle beraber sayılmayacaktır.
Kum saati emojisi neredeyse çizgi bittiği zaman ortaya çıkar. Bu durum çizgi sıfırlanmadan önce fazla zamanınızın olmadığını gösterir. Eğer devam etmesini istiyorsanız kısa süre içerisinde bir tane daha almanız gerekir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.