Blizzard efsanevi Warcraft III : Reforged’ı duyurdu!

/ 3 Kasım 2018 / 472 / yorumsuz
Blizzard efsanevi Warcraft III : Reforged’ı duyurdu!

 

Blizzard efsanevi Warcraft III : Reforged

 
Blizzard, her yıl düzenlenen BlizzCon 2018 konferansında, Reforged’ın altyazılı olan Warcraft III: Kaos Saltanatı’nın uzun zamandır beklenen oyununu yeniden yayımlandığını duyurdu. İlk fragmanlardan çıktığı gibi, geliştiriciler, yeni teknolojilerin yardımıyla ve 4K çözünürlüğünü destekleyerek, oyunun en önemli anlarını tamamen yeni bir görünüme kavuşturarak, ünlü oyunu tamamen yeniden tasarladı.

Orijinaline ek olarak, Reforged reissue ayrıca Frozen Throne hikaye ekini de içerecektir. Toplamda oyuncuları 62 görev bekliyor. Yazarlar, Kahramanlar Fırtınasından pek çok kahraman da dahil olmak üzere, haritaları da güncelledi.

Kozmetik değişikliklerine ek olarak, geliştiriciler Warcraft III’ün klasik oyununu modernleştirmek için dengede değişiklikler yaptılar. Oyun muhalifleri seçme imkanı ile Battle.net üzerinden tam bir multiplayer olacak. Ortak oyunlar için 20’den fazla tanıdık karakter ve dört klasik ırk mevcut olacak.

 

Warcraft III sürümü: Reforged 2019 için planlandı, fakat şimdi resmi web sitesinde ön sipariş verebilir , aynı zamanda şirketin diğer oyunlarında da hediyeler alabilirsiniz. Dota’nın projede bile olmadığı zamanlara dönerek geçmişi hatırlamaya hazır mısınız?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular