LEGO The Incredibles ipuçları ve püf noktaları

/ 5 Kasım 2018 / 458 / yorumsuz
LEGO The Incredibles ipuçları ve püf noktaları

 

LEGO The Incredibles ipuçları 

 

LEGO the Incredibles şimdi ABD’de satın alınabilir ve İngiltere sinemalarında ikinci film olan The Incredibles, büyük bir şekilde geri döndü ve dürüst olalım, herkes gerçekten bu kadar şaşırdı mı? Lego the Incredibles oynamak için son derece eğlenceli bir oyun olsa da, hem yeni ve eski oyuncular için kafa karıştırıcı olabilecek eski LEGO oyunlarına kıyasla çok sayıda yeni özellik ve değişiklik var.

Yine de üzülmeyin; Municiberg’deki bloklu kötü adamlarla savaşan Parr ailesi olarak biraz zaman harcadık ve burada, inanılmaz ipuçları ve püf noktalarımızı sunuyoruz.

Şehri keşfedin

 

Lego the Incredibles ilk misyonu ile ilerlemek için başka seçeneğiniz olmasa da, tamamlandığında açık dünyayı keşfetmekte özgürsünüz. Municiberg şehri, yenmek için düşmanlarla dolu 10 ilçeye ayrılmıştır, tamamlamak için zorluklar ve özel Pixar temalı aile oluşturmak için inşa edilir ve (nispeten kısa) kampanya tamamlandıktan sonra saatlerce daha eğlenceli hale gelecektir.

Aynı zamanda çıtçıt yetiştirmek için mükemmel bir yer; Bay Incredible olarak sokaklardan şarj etmenizi öneririz.damızlık sayınızı hızla toplayın ve yeni karakterlerin ve içeriğin kilidini açmak için yeni paketler satın alın.

Gizli alanları arayın

 

Diğer birçok LEGO oyununda olduğu gibi, hem kampanyada hem de açık dünyada karşılaşacağınız en yüksek değerli ögelerden bazıları gizlenecektir. Her köşe ve bucak bakmak, özel güçlerle erişilebilen alanları tanımlamak (uçmak, kesmek veya parçalamak) size kalmış.

Çıtçıt sayınızı oluşturmanın yanı sıra, genel oyun deneyiminizi geliştirmek için Minikit tenekeleri, İncredibricks ve Kırmızı tuğlalar gibi nadir ögelerle de karşılaşabilirsiniz.

Kendi özel kahramanınızı oluşturun

 

Lego the Incredibles’de yapılacak en iyi şeylerden biri kendi özel süper kahramanınızı yaratmaktır. Oldukça derinlemesine bir oluşturma sistemi de var; kahramanınızın hemen hemen her yönünü oluşturabilirsiniz. (pelerinler ve güçler hariç)

Birkaç özel kahraman oluşturabilir ve ücretsiz oyun modu sırasında herhangi bir zamanda onlara geçiş yapabilirsiniz. Işık veya teknoloji gücüne sahip klasik karakterlere erişiminiz olmadığında, bunlar özellikle erken oyunda kullanışlı olabilir. Ayrıca, kim LEGO süper kahraman versiyonu oluşturmak istemez ki?

Başlamak için açık dünyada Edna’nın evine git. Oyunda da oynadığınız sürece ek kozmetiklerin kilidini açacaksınız, bu yüzden sık sık geri dönüp neler sunduğunu kontrol edin.

Her şeyi parçala

 

Kampanyada ve açık dünyada göreceğiniz şeylerin çoğu yıkılabilir ve şeyleri kırmak için çıtçıtlar elde edersiniz. Bu, özellikle her kampanyada belirli bir sayıda çivinin toplanmasının size bir Minikit tenekesi vereceği için, kampanyada doğrudur. Oh, ve ‘Gerçek Süper’ statüsüne bastığınızda çivileri kaybetme konusunda endişelenmeyin, çünkü bir kez verildikten sonra statüyü kaybedemezsiniz.

Combo oluşturun

 

Çıtçıt koleksiyonunu en üst düzeye çıkarmanın kolay bir yolu, bir kombinasyon oluşturmaktır. Bu LEGO The Incredibles’de oldukça kolay bir şekilde yapılır; Combo’nuzu kurmak için düşmanları hızla kovalamaya devam edin. Yeniden başlatılamayacağından, combo sırasında isabet önemli değil.

20’lik bir comboya bastığınızda, para koleksiyonu üzerinde bir x2 artış elde edeceksiniz. 30’a ulaşırsanız, x3’e vuracaksınız, vb. Bunu bir anda birden fazla düşmana çarpabilecek özel saldırılarla ikiye katlayın ve hiç zaman kaybetmeden ustalık ustası olacaksınız.

Minikit Kutularını Topla

 

Minikit Teneke Kutuları gelmek için oldukça zordur ve genellikle her seviyede mevcut 10 minikit toplamak için birkaç kez kampanya misyonlarını tekrarlamanızı gerektirir. Bu çabaya değer; 10 tenekenin tamamını tek bir seviyede topladığınızda, açık dünyayı keşfetmek için herhangi bir zamanda çağrılabilecek yepyeni bir araçla ödüllendirilirsiniz.

Kampanya, on iki misyondan oluşuyor. Yani 120 Minikit’in bulunması ve 12 aracın kilidinin açılması anlamına geliyor.

Kırmızı Tuğlaları avlamak

 

Önceki LEGO oyunlarından farklı olarak, LEGO The Incredibles’daki Kırmızı Tuğlalar tamamen ücretsizdir .Sadece onları açık dünya genelinde gizli olarak bulmanız gerekir. Kampanyayı tamamlamadan önce Kırmızı Tuğlaları erken bitirmek için iyi bir sebep.

Bilinmeyenler için, Kırmızı Tuğlalar, x2 stud koleksiyonundan dans NPC’lerine kadar, LEGO deneyiminizi gerçekten değiştirebilecek bir dizi bonus sunar.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular