Bluetooth Kulaklıkları Cep Telefona Ayarlama İşlemi

/ 5 Ağustos 2019 / 797 / yorumsuz
Bluetooth Kulaklıkları Cep Telefona Ayarlama İşlemi

Bu yazımızda Bluetooth kulaklık kullanmak isteyen kullanıcılara yardımcı olacağız. Bluetooth kulaklıklar sayesinde telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz ve bu durum için telefona ihtiyaç yoktur. Trafikte giderken, spor yaparken telefonla uğraşmaya vakit olmaz.

Ancak Bluetooth kulaklıklar sayesinde telefona ihtiyaç duymadan görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için Bluetooth kulaklıkları açın. Daha sonra kulaklıkların açma-kapama düğmesine basılı tutun.

Basılı tuttuğumuz zaman ışıkları yanıp sönecek ve parmağınızı çekmeden sürekli basarsanız bu ışıklar sürekli yanmaya başlayacaktır. Daha sonra telefonunuzdan Bluetooth ayarlarına giriş yapın. Eşleşme alanı üzerinden yeni eşleşen cihaza gelip, eşleştirin.

Bu alan üzerinden Bluetooth cihazın adını görüntülemiş olursunuz, kod üzerinden eşleşme işlemini gerçekleştirin. Genellikle istenen kod 0000 ya da 1111’dir. Fakat başka bir kod var ise Bluetooth kulaklığın kutucuğu sayesinde öğrenebilirsiniz.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.