iPhone’da Kamerayı Hemen Açma İşlemi

/ 4 Ağustos 2019 / 440 / yorumsuz
iPhone’da Kamerayı Hemen Açma İşlemi

Bu yazımızda iPhone cihazlar için kamerayı kısa yoldan hemen nasıl açabileceğiniz konusunda yardımcı olacağız. iPhone tarafından gelen güncellemeler sayesinde cihazlar daha da farklı özellikler kazanıyor. iPhone kilitli ekranda parolayı açmadan kameraya erişiminiz hızlı bir şekilde gerçekleştirmek isteyenler ve bilmeyenler için bahsedeceğimiz kısa adım sayesinde şaşıracaksınız.

 

Telefonunuzun şifresini girmeden ve kamera alanını bulmak için uğraşmamak istiyorsanız, hemen açabileceğiniz basit bir yöntem bulunmaktadır. Ekranınız kilitli iken ekranı elinizde basılı tutup sağa doğru kilidi açın. Bu basit adım sayesinde kilitli ekran üzerinden kameranızı açabilirsiniz. Anında çekmeniz gereken kareleri bu yol üzerinden çekerseniz, güzel resimler yakalayabilirsiniz. Tekrar şifreyi açıp kameraya girmek sizin için daha da uzun sürecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.