Game of Thrones Beyond The Wall İndirmesi Açılacak!

/ 30 Temmuz 2019 / 608 / yorumsuz
Game of Thrones Beyond The Wall İndirmesi Açılacak!

Mobil oyun olarak karşımıza çıkacak olan Game of Thrones Beyond The Wall indirmeye açılacak. 2019’un sonlarına doğru indirebileceğimiz bu oyun, hediye olarak ön kayıtlı Android ve iPhone cihazlarda başlayacaktır. Game of Thrones kısa bir süre önce final yaptı ve Game of Thrones boş kalmayarak kendi oyununu çıkaracak. Game of Thrones mobil oyunu karşımıza Game of Thrones Beyond The Wall olarak çıkacak.

2019 yılının sonlarına doğru indirilecek olan cihaz ilk olarak Android işletim sistemine daha sonra da iOS işletim sistemine gelecektir. Fakat ikisine aynı anda yüklemesi de olabilir. Evrende karakter toplama, savunma ve rakiplere saldırı gibi durumlar bu oyunun içerisinde yer alacak. Oyunda satın alımlı nesneler yer alacak ve ücretli alımların olacağı nesneler hakkında şu an için detay verilmedi.

Oyunun tanıtımı için cihazın ön tanım mağazalarında yerini alacak ve bu alanda bonus hediyeler olacaktır. İlk oyunun da büyük indirme sayısına ulaşan oyun modeli, ikinci oyununda da büyük bir kitleye ulaşacağı tahmin ediliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular