Google Pixel 3 Format Nasıl Atılır?

/ 21 Kasım 2020 / 3.740 / yorumsuz
Google Pixel 3 Format Nasıl Atılır?

Merhabalar, bu konumuzda Google Pixel 3 formatlama hakkında bilgi vereceğiz. Konumuza başlamadan önce birkaç önbilgi aktardıktan sonra Google Pixel 3 sıfırlama konumuza geçeceğiz.
Google Pixel 3 ve diğer telefonlara, bilgisayarlara genel olarak donmalar, takılmalar, yavaşlamalar, virüsler, ikinci el satışları ve teknik servise vermeden önce cihazlara format atılmaktadır.

Google Pixel 3 silme işlemi öncesinde son olarak telefonun şarjının %50 altında olmadığından emin olunuz. Gerektiğinde şarja bağlı olarak cihazı sıfırlayınız.
Google Pixel 3 format atmak için iki farklı yöntemle bu işi gerçekleştireceğiz. Bunun için telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak cihazı eski ilk gün gibi fabrika ayarına geri alacağız.
-Menü
-Ayarlar
-Yedekle ve Sıfırla
-Fabrika verilerine sıfırla
-Telefonu sıfırla
-Her şeyi sil
Yukarıda adımlarla Google Pixel 3 fabrika ayarına geri alma işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında Google Pixel 3 silmek için birde telefonun üzerinde bulunan donanım tuşlarını kullanarak cihazı ilk gün gibi eski haline geri alacağız.

Telefonun üzerinde kullandığımız tuşları kullanarakta cihazın içindeki tüm bilgileri sileceğiz. Bunun için aşağıda adımları adım adım gerçekleştirelim.
-Telefonu kapatın
-Telefonun üzerinde yer alan ses kısma tuşu + güç tuşu birlikte basın.
-Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
-Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin.
-Wipe Data and Cachle
-Erase everything
-This can not be undone, continue
-Success
-Reboot
Telefonun üzerinde bulunan sesi açma tuşu yardımı ile bu menüleri gelerek güç düğmesiyle seçebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular