Discord Hesap Açma Ve Kapatma

/ 18 Kasım 2020 / 3.997 / yorumsuz
Discord Hesap Açma Ve Kapatma

Çevrimiçi oyun oynayanlar için oyun arkadaşlarınızla iletişim halinde kalmanıza aracı olan bu program Türkiye’ de genel anlamda sık kullanılan bir yazılım değil. Discord, çevrimiçi sohbet aracı olarak adlandırılan programın adı. Sesli ve yazılı olarak görüşme sağlayan ve daha çok oyuncuların kullandığını belirtelim. Aynı zamanda sunucu oluştur denilen grup oluşturma dediğimiz işlev gelişmiş bir yapıya sahip. Birinin sunucusuna katılmanız için dışa açık bağlantıya sahip olan herkes bu bağlantıya tıklayarak sunucuya katıl özelliğinden yararlanabilirsiniz. Bu uygulamadan çoklu görüşmeden yararlanabilmeniz için ya davet edilen ya sunucu kurmanız gerekiyor. Ücretsiz sunucu kurma ve ücretli seçeneği tercih edilebiliyor.

Disable or Delete your Discord account directly from Android or iOS app

İşlemlerinin sıralamasını aşağıda bulacaksınız:
-Discord uygulamasını indirdiyseniz çalıştırınız.
-Erişim izinleri istenildiğine onaylayınız.
-Kaydol yazanla devam ediniz.
-Kullanıcı adı ve e-posta hesabını giriniz.
-Doğum günü girilecek ve yaş sınırına dikkat ediniz.
-Hesap yazanla devam ediniz ve buradan isterseniz kullanıcı adını değiştirme, mail adresini ve şifre değiştirme işlemi yapılabilir.
-Discord hesap silme içinde hesap kısmında aşağıda bulunan “Hesabı sil” ile işlem yapılabilir.
Bu arada silmek yerine hesabı devre dışı bırak seçeneğinin tercih edilmesi daha mantıklı olabilir. Eğer oluşturmada veya hesap iptal etmede problem yaşarsanız ilgili ayarlarını açınız ve “Destek” yazan alandan gerekli başvurunuzu yapabilirsiniz.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular