Google Reply nedir ve nasıl çalışır?

/ 20 Ekim 2018 / 546 / yorumsuz
Google Reply nedir ve nasıl çalışır?

 

Google Reply nedir?

WhatsApp, Twitter ve Slack dahil olmak üzere çeşitli uygulamalardan gelen mesajları yanıtlamayı kolaylaştırarak mesajlaşma bildirimlerini geliştirir.

İletiler kullanıcılara yönelik bildirimlerde bir dizi seçenek sunarak mesajlaşmayı kolaylaştırır. Google‘ın Gmail Gelen Kutusu‘nda kullanıma sunduğu ve resmi Gmail uygulamasına aktarıldığı otomatik e-posta yanıtlarına benzer.

Önerilen yanıtlar, basit bir soru sorulursa evet veya yanıt verilemezken, özellik daha karmaşık sorular için AI tabanlı  aktif bir sistem olacaktır. Google‘dan bir örnek, “Ne zaman evde olabilirsiniz?” Sorusu sorulduğunda, eve götürmek için alacağı tahmini süreyi hesaplar.

Google’ın Alan 120 grubu (deneysel projeler geliştiriyor) çalışmalarını yürütüyor.

Google Reply Nasıl Yüklenir?

Uygulama sızmış durumda APK Mirror‘dan indirilebiliyor . Bu dosyayı Android cihazınıza indirmek isteyeceksiniz, fakat yüklemeden önce, yan yüklemeyi etkinleştirmeniz gerekiyor.

Bunu yapmak için Android’in Ayarlar uygulamasını açın, Güvenlik‘e dokunun ve Google Play Store‘dan başka bir yerden uygulama yüklemenize olanak tanıyan Bilinmeyen Kaynaklar‘ın yanındaki kutuyu işaretleyin. Ardından, daha önce indirdiğiniz APK dosyasını bulun ve yüklemek için açın.

Elbette, bu özelliği her zaman etkin durumda tutmak, cihazınızı kötü amaçlı yazılım yüklemesine açtığı için Reply‘i yükledikten sonra yan yüklemeyi devre dışı bırakmak isteyebileceğinizi de dipnot olarak bırakıyoruz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular