Grim Fandango Remastered 48 Saatlik Ücretsiz!

/ 14 Aralık 2017 / 623 / yorumsuz
Grim Fandango Remastered 48 Saatlik Ücretsiz!

Grim Fandango Remastered 48 Saatlik Ücretsiz!

Witcher’ın geliştiricisi CD Projekt Red’in oyun platformu, tatil havasına girdi. Oyuncuları bekleyen inanılmaz indirimlerin yanı sıra gelmiş geçmiş en iyi oyun olan Grim Fandango Remastered, 48 saatlik bir süre boyunca ücretsiz olarak oyuncularını bekliyor.

Tarihin En İyi Oyunu

1998 yılında satışa sunulan, birçok otorite tarafından gelmiş geçmiş en iyi oyunu olarak kabul edilen Grim Fandango Remastered, tüm GOG kullanıcıları için 48 saat boyunca ücretsiz olacak. Hikayesi, içerdiği metaforlar ve unutulmaz karakterleri ile oyun dünyasını şekillendiren oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olmak için kullanıcıların tek yapması gereken GOG hesabına girmek ya da yeni bir hesap oluşturmanın ardından oyunun sayfasına ulaşmak. “Get it free” butonuna tıklanmasının ardından oyun ücretsiz bir şekilde kullanıcıların hesabına ekleniyor. Oyun, 14 Aralık saat 17:00’a kadar ücretsiz olacak.

“Her Zamankinden Daha İyi”

1998 yılında çıkan oyunun remastered versiyonu 2015 yılının Ocak ayında çıkmıştı. Oyunun tanıtım yazısı şu şekilde yer alıyor:

“Tüm zamanların en takdir edilen macera oyunlarından biri geri döndü ve her zamankinden daha iyi. Ölülerin seyahat acentecisi Manny Calavera’nın hayatından (ya da ölümünden) dört yılı konu alan Grim Fandango’nun destansı hikayesi, ilk çıktığında GameSpot Yılın Oyunu ödülünü kazandığı zamandan bile daha iyi bir görünüme, sese ve kontrole sahip olmak için yeniden uyarlandı. Grim Fandango, unutulmaz karakterleri ve bir suç filmiyle Meksika folklorünü eşsiz bir şekilde harmanlamasıyla hala bu türde bir klasik olma özelliğini koruyor.”


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.