Hepsiburada Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

/ 7 Mayıs 2021 / 881 / yorumsuz
Hepsiburada Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Ppopüler online alışveriş sitesi olan hepsiburada, dev bir alışveriş platformu ve çok sayıda müşterisi bulunuyor. Ancak söz konusu müşteri temsilcisine bağlanmaya gelince müşteriler birçok sorunla karşılaşıyor. En önemlisi ise direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanamıyorlar. Peki bu sorun nasıl çözülür?

hepsiburada-logo | Herdeks
Hepsiburada teknik destek servisine 0 850 252 40 00 tuşlayarak;
– Sipariş durumu öğrenme
– Kargo durumu öğrenme
– Kargo takibi
– Eksik teslimat bildirimi
– Yanlış teslimat bildirimi
– Sipariş iptal etme
– Siparişi iade etme
– Kampanyalarla ilgili bilgilendirilme
hakkında bilgi alabilir, şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Superbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021 - Devlet Kredileri

Türkiye’nin en çok kullanılan alışveriş sitelerinden biri olan Hepsiburada’nın çalışma saatleri sabah 08.00 ila gece 24.00’a kadardır ve haftanın her günü müşterilerine teknik destek sağlamaktadır. Bu saatlerin dışında ise sesli yanıt sistemi ile sorularınızı sorabilir, yardım alabilirsiniz. Özellikle özel günlerde direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanmak zor olabiliyor. Bu gibi durumlarda yapay zeka teknolojisi kullanılarak yapılmış sesli yanıt sistemi ile iletişime geçebilir, kısa ve öz ifadelerle sorununuzu dile getirebilirsiniz. Ancak her zaman sizi çözüme ulaştırmaz. Müşteri temsilcisi ile doğrudan bağlantı kurmak için, yukarıda belirtilen numarayı tuşlayın. Sisteme kaydettiğiniz telefon numarasını yazın. Ve yapay zekaya bilemeyeceği bir soru sorun. Sonrasında direk müşteri temsilcisine bağlanın. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta şu ki, müşteri temsilci ve yapay zeka ile argo, küfür ve hakaret içeren cümlelerle konuşmayın. Hem de tik değil hem de bir sonuca varamazsınız. Diğer iletişim yöntemleri ise yukarıdaki numarayı kaydedip whatsapp’ta ulaşmanızdır. Kısa bir şekilde whatsapp’tan işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Son olarak ise internet adresi üzerinden ‘bize sorun’ kısmından hepsiburada destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak telefon ile müşteri temsilcisine bağlanmak her zaman daha kolay çözüm getirir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular

Yorum yaz