Zoom Mikrofon Problemini Çözüyoruz!

/ 19 Mayıs 2021 / 611 / yorumsuz
Zoom Mikrofon Problemini Çözüyoruz!

Tüm dünyayı etkileyen pandemi nedeniyle hepimiz işimizi evden yapmaya başladık. Hem çalışanlar hem de okula giden öğrenciler için evden yeni bir dönem başladı. Öğrenciler derslerini çalışanlar ise toplantılarını görüntülü uygulamalar üzerinden gerçekleştiriyor. En çok kullanılan uygulama ise zoom oluyor fakat zoom’da da mikrofon problemi son zamanlarda çok konu ediniyor. Peki bu sorun nasıl çözülür?

Zoom'un kurucusu pandemi döneminde servetini 4.2 milyar dolara yükseltti |  Independent Türkçe

Sorunun en temel kaynağı uygulamada mikrofon ve hoparlöre izin vermemenizdir. Bunun için ayarlardan zoom uygulamasına gidip tüm izinlerin açık olup olmadığını kontrol ediniz. Aynı zamanda android ve IOS cihazlarınızda da kontrol ediniz. Eğer izinler açık ama ses sorunu yaşıyorsanız, önbelleği silmeyi deneyiniz. Son sürüm zoom indirdiğinizden de emin olunuz. Bazen eski sürüm zoom çalışmayabiliyor.

Bu konuyla ilgili hala çözülmeyen sorunlarınız var ise bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz