Hormony OS Honor Televizyon Piyasaya Sunulacak!

/ 15 Ağustos 2019 / 489 / yorumsuz
Hormony OS Honor Televizyon Piyasaya Sunulacak!

Huawei şirketine ait olan Hormony OS Honor televizyon piyasaya sunulacak. Bu işletim sisteminin ilk olarak televizyonda kullanılması oldukça şaşırtıcı bir durum ve bu yazılım ilerleyen dönemlerde telefonlar için de kullanılabilir. Bildiğiniz üzere ABD ve Huawei markasının arasında anlaşmazlıklar yaşandı. Bu anlaşmazlıklara karşı ABD geri adım attı. Fakat Huawei bu adımı dikkate almadan kendi yolunda ilerliyor.

Yaşamış olduğu sıkıntıların tekrar gündeme gelmemesi için bağımsız projelere imza atıyor. Bu projelerden biri olan Hormony OS yakında piyasa ile buluşuyor. Huawei tarafından Hormony OS ilk kez bir Honor markası adı altında denenecek. Televizyonda bu yazılımın kullanılması kullanıcıların dikkatini çekti. Gelecek olan televizyonun nasıl bir ara yüze sahip olacağı, çalışma sisteminin nasıl olacağı büyük merak uyandırdı.

Televizyonlarda önemli olan durumlardan biri de menüler arasında olan geçiş ve hız faktörünün olmasıdır. Hormony OS sisteminin son yıllarda Honor modellerinde oldukça başarılı oldu. Çıkarılacak olan Hormony OS Honor Televizyonun eğlenceli platforma dönüştürülmesi hedefler arasında yer alıyor. Sadece televizyon değil aynı zamanda farklı cihazlarla da bu duruma devam edilecektir.

Honor tarafından yapılan açıklamaya göre yeni modelini çıkarmakla gururlu ve mutlu olduğunu belirtti. Hormony OS televizyon, Hono için büyük bir tecrübe olacak ve piyasaya da büyük sarsıntılara sebep olacak. Hormony OS Honor televizyon modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği de şu an için bilinmiyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular