Instagram kendi kendine kapanıyor hatası

/ 15 Nisan 2019 / 7.789 / yorumsuz
Instagram kendi kendine kapanıyor hatası

Instagram kendi kendine kapanıyor? Instagram kapanma sorunu çözümü nedir? Instagram’ın kendi kendine kapanma sorunu için ne yapılır? Bugün instagram hatalarından biri olan kapanma sorununa sizler içim çözüm yollarını derledik. İşte detaylar..

Instagram kendi kendine kapanıyor hatası hem iPhone hemde Android kullanıcılarının genelde karşılaşmış oldukları bir hata türüdür. Platform her geçen gün kendi bünyesi altında yeni özellikler katmaya devam ediyor. Bazen ise karşımıza instagram durduruldu hatası geliyor. Bu hatalar için çözüm yollarını anlatıyoruz. Aşağıdaki tüm bilgileri sizler için derledik.

Instagram kendi kendine kapanıyor çözümü!

Hem iPhone hemde Android kullanıcılarının eski sürüm veya güncelleme yapmamalarından kaynaklı olabilir. Bunun için ilk olarak uygulamayı güncellemeyi deneyin. Instagram’ın kendi kendine kapanma sorunu ise bazı kişilerde donanımdan kaynaklı olduğu yabancı forumlarda ifade edilmektedir. RAM yetersizliği veya eski model telefonlar buna örnek gösterilmekte. Sürekli bir atma kapanma durumu yaşıyorsanız RAM bellek yetersiz geldiği için.

Tüm bunlara rağmen bazı durumlarda ise uygulama kendi sunucularından veya yazılımsal bir sorun olup yeni güncelleme ile çözüme kavuşmaktadır. Bu bakımdan eğer, telefonlarınız yeni bir model telefon ve sürekli bir kapanma sorunu yaşıyorsanız. Bunun üzerine güncelleme yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa, mutlaka telefona son çare bir format atınız. Yada yeni bir güncelleme gelene dek sabrediniz.

Sizlerinde bu konu hakkında soruları olursa eğer, yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular

Yorum yaz