İstanbul bilişim güvenilir mi?

/ 4 Temmuz 2020 / 8.937 / yorumsuz
İstanbul bilişim güvenilir mi?

İstanbul bilişim güvenilir mi? Son zamanlarda çok fazla şikayet duyduk ve gördük. Peki neden halen ayakta ve bu soruları duyuyoruz?

İstanbul bilişim gerçekten güvenilir bir firma mı? Bugün sizlere İstanbul bilişim hakkında bazı bilgileri aktarmaya çalışacağız. Kimdir ve gerçekten güvenilir bir firmamı bunu öğrenip öyle sizlere aktarıyoruz.

Daha önceden SDN’den Hakkı beyinde Skype üzerinden İstanbul Bilişim yetkilisiyle canlı görüşüp bazı sorular sorduğunu biliyoruz. Ancak verilen cevaplar hiçbir şekilde kimseyi ikna etmemişti. Yüz tane soru sorulduysa ve beş binden fazla kişi anlık izlediyse bir kişi bile tatmin olmadı.

Çok Şikayet Var Mı?

İstanbul Bilişim için şikayet etmeyen var mı desek daha doğru olur. İnternet ortamında en fazla şikayet alan yer desek yeridir.

Örnek şikayetler nedir?

“İstanbul bilişimden ürün aldım, kargoya verildi dendi ancak bir türlü kargo gelmedi. Kargoya verildi dendiğinden bu güne 3 ay geçti.”
“İstanbul Bilişimden PC aldım. 6 aydır bekliyorum. Ne ürün var nede param iade edilmedi.”
“Müşteri hizmetleri rezalet, hep yalan hep dolan”

Bu şekilde binlerce şikayeti görmek mümkün.

Sonuç Nedir?

Açıkçası bizler bu kadar şikayetten sonra ve tek olumlu bir yorum görmediğimiz için bu şirketin müşterilerinin hepsinin başının ağrıdığını ve yeni kişilerin de ağrıyacağını belirtelim. Siz siz olun şimdilik uzak durun.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular