TikTok’ta Göz Rengini Değiştirme

/ 17 Temmuz 2020 / 11.260 / yorumsuz
TikTok’ta Göz Rengini Değiştirme

Bu yazımızda sizlere TikTok uygulamasında göz değiştirme efektini nasıl yapacağınız konusunda bilgi vereceğiz. TikTok uygulamasında çektiğiniz videolara çeşitli emojiler, efektler, filtreler ekleyerek videonuzu daha da farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Bu yazımızda ise sizlere TikTok uygulamasında filtre ile nasıl göz renginizi değiştireceğiniz konusunda yardımcı olacağız.

Eğer siz de göz rengi filtresini uygulamak istiyorsanız TikTok uygulamasının en son güncellemesi yüklü olmalıdır. Play Store ya da App Store üzerinden güncellemenizi kontrol edebilirsiniz. TikTok uygulamasına giriş yapın ve video eklemek için artı alanına tıklayın. Ardından sol alt kısımda bulunan TikTok effects alanı üzerinden göz rengi değiştirme simgesine basarak göz renginizi değiştirebilirsiniz. Çektiğiniz videolarda göz renginizi değiştirerek videolarınıza farklı anlamlar yükleyebilirsiniz.

Göz rengi değiştirme efekti sayesinde daha da farklı ve güzel bir görünüm elde edersiniz. TikTok uygulaması oldukça popüler bir uygulama olmaya başladığı için, uygulama üzerinden sadece göz rengi değiştirme değil birçok efekte sahip olabilirsiniz. Ayrıca göz rengi seçiminde mavi, mor, yeşil, sarı gibi farklı seçenekler bulunmaktadır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz