Kahverengi Note 9 Gündemde

/ 26 Haziran 2018 / 1.396 / yorumsuz
Kahverengi Note 9 Gündemde

Yeni Note 9 Yola Çıkıyor

Samsung’un yakın zaman içerisinde satışa sunmaya hazırladığı yeni telefonu oldukça ilgi çekmeye devam ediyor. Nitekim bu telefonun özellikleri dışında en çok merak edilen yanlarından bir tanesi de renk çeşitleri olmaya da başlamış durumda. Klasik renkleri bir kenara bırakmayı kendisine amaç edinen Samsung’un artık farklı türlere yatkınlık göstermesi de kullanıcılarını memnun edecek gelişmeleri beraberinde getiriyor.

Kahverengi Note 9 Gündemde

Oldukça kaliteli özelliklere sahip olması beklenen Note 9 cihazı için düşünülen renklerden bir tanesi de kahverengi olabilir. Samsung bu konuda henüz resmi bir açıklamanın altına imza atmamış olsa da firmaya yakın kaynakların ilettiği bilgilere göre mavi, siyah, gri renklerin yanı sıra Note 9 kahverengi de kullanıcıların beğenisine sunulabilir. Görmeye çok alışık olmadığımız renkler arasında yer alan kahverengi telefonların nasıl bir ilgi ile karşılaşacağı da şimdiden merak konusu olmaya başlamış durumda.

Alışık Olmadığımız Telefon Tasarımı

Lila-mor karışımı rengi ile beraber piyasayı bir anda etkisi altına almayı başaran Samsung kahverengi Note 9’u ile beraber adeta Apple’a da sinyal gönderen bir konumda yer almayı hedefliyor. Telefon çerçeveleri konusunda da pek çok yeniliği bir arada sunmaya çalışan Samsung firması da iPhone esaretinden kurtulmaya yönelik bu hamleleri ile sadık kullanıcıları tarafından takdir edilmeye de başlamış durumda. Yeni çıkacak olan telefonu ile beraber kullanıcıları meraklandırmaya devam eden firma yılın son çeyreğine damga vurabilir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular

Yorum yaz