Kargo Takibi Yapan Uygulamalar

/ 17 Kasım 2017 / 898 / yorumsuz
Kargo Takibi Yapan Uygulamalar

Kargo Takibi İçin Kullanılabilecek İyi Mobil Uygulama Önerileri

Artık son dönemde alışveriş yapmak isteyen kişilerin e-ticaret sitelerini tercih etmeye başlamaları ile beraber kargo ile gönderim de yaygınlaşıyor. Kargoya verilen ürünler için verilen kargo takip numaraları üzerinden kargonuzun nerede olduğunu takip edebiliyorsunuz. İşte kargo takibi için kullanabileceğiniz bazı mobil uygulama önerileri;

 

Aras Kargo Mobil Takip Uygulaması

Aras kargo hem Android hem de İOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için mobil uygulama kullanım imkânı sağlıyor. Mobil uygulama üzerinden yurt içi ve yurt dışı gönderileriniz için takip yapabiliyor, aynı zamanda bu gönderileriniz için ödeyeceğiniz ücret için hesaplamalarda da bulunabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak kullanıma sunulan uygulama üzerinden en yakın Aras Kargo şubesini de öğrenebiliyorsunuz.

Aras Kargo Uygulamasını İndir

Cep PTT Kargo Uygulaması

PTT kargo hizmetlerinden yararlanan kişiler için özel olarak geliştirilen Cep PTT Kargo mobil uygulaması takip numarası üzerinden kargonuzu kolaylıkla takip etmenizi sağlıyor. Buna ek olarak yine gönderileriniz için fiyat hesaplamanızı da izin veren uygulama teslimat süresi öğrenme, adrese göre posta kodu sorgulama ve en yakın PTT şubesini öğrenme gibi farklı hizmetler de sunuyor.

Cep PTT Kargo Uygulaması İndir

Kargo Takibi Uygulaması

Tüm kargo uygulamalarını adeta tek bir çatıda toplayan uygulama üzerinden barkod okuyucu özelliği ile rakiplerinin önüne geçiyor. Aynı anda birden fazla kargo takip numarasını da sorgulamanıza olanak sağlayan uygulama hem yerli hem de yabancı çok sayıda kargo firmasını bünyesinde barındırıyor.

Kargo Takibi Uygulaması İndir

MNG Kargo Uygulaması

Son derece basit bir arayüze sahip olan uygulama kurye çağırma, gönderi takip, kargo ücreti hesaplama ve MNG şubelerini sorgulama gibi çok sayıda seçenek sunuyor. Bu kargo uygulamalarına ek olarak ayrıca UPS Kargo ve Yurtiçi Kargo mobil uygulamaları da benzer özellikler ile kullanabileceğiniz başarılı uygulamalar arasında yer alıyor.

Mng Kargo Uygulaması İndir

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular