Keanu Reeves’in Yeni Filmi Replicas İçin Fragman Yayınlandı

/ 24 Kasım 2018 / 622 / yorumsuz
Keanu Reeves’in Yeni Filmi Replicas İçin Fragman Yayınlandı

Keanu Reeves’in Yeni Filmi Replicas İçin Fragman Yayınlandı

 

Matrix serisi ile dünya çapında üne kavuşan Keanu Reeves, geniş bir hayran kitlesine sahip. Yer aldığı filmler ile başarısını arttıran ünlü oyuncu, şimdilerde ise Replicas adında yeni bir filmde yer alıyor. John Wick ile bir kez daha farklı bir seride yer alarak sevilen oyuncu, beyaz perdeye dönüyor.

Filmin Türü Bilim Kurgu

 

Bu kez bilim kurgu filminde yer almayı seçen Keanu Reeves, bilim adamı rolüne bürünüyor. Ailesini trafik kazasında kaybeden ve akabinde travma yaşayan Reeves, eşini ve çocuklarını klonlayacak. Nitekim filmin hikayesi de bu noktada başlayacak diyebiliriz. Derin bir bilim kurgu temelinde şekillenecek olan hikaye, Reeves’in başarılı oyunculuğu neticesinde çok daha fazla seyir zevki sunacak.

Yaklaşık 4 senedir prodüksiyon süreci geçirmekte olan Replicas filmi, en nihayetinde beyaz perde ile buluşuyor. Son dakika bir aksilik yaşanmaz ise 11 Ocak 2019 tarihi itibariyle filmi izleyebileceğiz. Senaryosunu Chad St. John’un yazdığı filmin yönetmenliğini ise Jeffrey Nachmanoff üstleniyor.

Fragman Heyecan Verici Duruyor

 

Filme dair yayınlanan fragmanda hikaye ve oyunculukları bir nebze olsa da görmek mümkün. İşleyişin nasıl olacağını ve heyecanın izleyiciye nasıl sunulacağını şu anlık tahmin edebiliyoruz. Genellikle aksiyon türündeki filmler ile karşımıza çıkan Reeves, bu kez şaşırtacak mı hep birlikte göreceğiz. Bu arada John Wick 3 için çalışmaların devam ettiğini de belirtelim.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.