Infinity War Fragmanı İzlenme Rekorları Kırdı

/ 2 Aralık 2017 / 918 / yorumsuz
Infinity War Fragmanı İzlenme Rekorları Kırdı

Infinity War Fragmanı İzlenme Rekorları Kırdı

Marvel stüdyosu tarafından hazırlanan filmler içerisinde en çok izlenenlerin başında yer alan Avengers serisinin son filmi olan Infinity War için merakla beklenen fragman yayımlandı. Fragman ilk 24 saatlik zaman dilimi içerisinde izlenme rekorları kırarken serinin 3. filmi Avengers hayranlarından tam not almayı başardı.

Tüm Kahramanlar Tek Bir Filmde

Marvel kahramanlarının büyük bir bölümünü tek bir filmde toplaması sayesinde oldukça büyük bir merak konusu uyandıran Avengers serisinin 3. filminde tüm Marvel kahramanları birleşerek evrenin en büyük kötüsü olan Thanos’a karşı savaşacaklar ve dünyayı bu saf kötülükten kurtarmaya çalışacaklar. Marvel Studios tarafından çekimleri gerçekleştirilen filmde kullanılan muazzam efektler bu alandaki en iyi filmlerden birinin ortaya çıkmasını sağlarken senaryo ve kurgu da tam not almayı başardı. 10 yıla yayılan bir hikâyeyi toplamakta zorlanmayan Marvel muazzam bir kurgu ile tüm kahramanları birbirine bağlamayı başarıyor.

2018 Yılında Vizyona Girecek

Yayımlanan fragman rekor kırarak başarısını tescil altına alırken filmin Türkiye vizyon tarihi olarak ise 4 Mayıs 2018 tarihi açıklanmış durumda. Avengers 3 Infinity War filminin ardından 2019 yılında ise Avengers 4 filmi ile seri hiç hız kesmeden devam ettirilecek. Zaten serinin sinemada yakaladığı gişe başarısı da bu devamı Marvel için zorunlu kılıyor. Efektler, kurgu, kostümler ve filmin çekim maliyeti dikkate alındığında yayımlanacak olan Infinity War serisinin şimdiye kadar en iddialı olan Marvel filmi olduğu belirtiliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.