Mail Adresinin Sonunda ‘xyz’ Yazısı Ne Demek?

/ 4 Mayıs 2021 / 1.314 / yorumsuz
Mail Adresinin Sonunda ‘xyz’ Yazısı Ne Demek?

Tarafımıza yöneltilen en çok sorulardan biri de mail adresimin sonunda yazan ‘xyz’ ne demek oldu. Bizde size bu yazımızda bunun ne demek olduğunu anlattık.

560 milyon e-mail hesabı çalındı! - Teknoloji Haberleri

Mail adresinizin sonunda ‘xyz’ yazıyorsa yüksek ihtimalle üzülerek söyleyebiliriz ki mailiniz çalınmıştır. Eğer hesabınıza bağlı üçüncü taraf uygulamalar kullanıyorsanız, muhtemelen bu uygulamalar sayesinde malinizi karşı tarafa kaptırmış olabilirsiniz. Yapacağınız şey instagrama hesabınızın çalındığını belirtmek olacaktır. Instagrama belirttiğiniz sorunu formu doldurarak gönderebilirsiniz. Instagram, ise yoğunluğuna göre size dönüş yapacaktır. Söz ettiğimiz problemleri yaşamamanız için güçlü bir parola kullanın ve her indirdiğiniz uygulamaya e-postanızı bağlamayın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz