Youtube Aboneliği İptal Etme

/ 23 Nisan 2021 / 781 / yorumsuz
Youtube Aboneliği İptal Etme

Youtube şimdiye kadar gelmiş geçmiş en büyük ve en popüler video platformudur. Burada herkes istediği konu hakkında sayısız videolara ulaşabilir. Hatta youtube’a aylık abone bile olabilirsiniz. Ancak bazı kişiler abonelikten çıkmak isteyebilir. Peki bu nasıl yapılır?

ARTIK YOUTUBE ABONE KASMA ÇOK KOLAY! -

-Youtube’u açın.
-İptal etmek istediğiniz YouTube TV aboneliğiyle ilişkili olan Google hesabında oturum açın.
-Ayarları açın.
-Aboneliklere basın.
-Bu bölümde aboneliklerinizi göreceksiniz. Aboneliği iptal et düğmesini göreceksiniz, o düğmeye basın.
-Google, aboneliğinizi iptal etmenizi istemediğinden, size hizmeti birkaç hafta süreyle duraklatma seçeneği sunacaktır. Eğer isterseniz üyeliği duraklat’a basabilirsiniz.
-Eğer istemiyorsanız iptal seçeneğine basın.
-Sonra Google size neden abonelikten çıktığınızı soracaktır. Sebeplerden birini seçin ve ilerleyin.
-Son olarak, üyeliğinizi iptal etmek istediğinizden emin olduğunuzda, “YouTube TV’yi İptal Et” seçeneğine basabilirsiniz.

Youtube Abone Kasma

Google, 21 gün sonra kayıtlı tüm programlarınızı silecek, ancak YouTube TV, hesap tercihlerinizi hatırlayacaktır. Eğer tekrar üye olmak isterseniz en başta nasıl üye olduysanız o işlemleri tekrarlamanız gerekecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz