no device drivers were found hatasının çözümü

/ 3 Eylül 2019 / 1.540 / yorumsuz
no device drivers were found hatasının çözümü

Selamlar, bugün sizlere no device drivers were found hatası hakkında bilmeniz gereken cevapları veya çözümleri sunacağız. Bilgisayara yeni işletim sistemi kurup format attığınız sırada karşınıza çıkan bu hata nedir? İşte detaylar..

Karşımıza çıkan mesaj aslında tam olarak bu: “No device drivers were found. Make sure that the installation media contains the correct drivers, and then click OK.” oluyor. Bu uyarı mesajı ile karşılaşmanız mümkün. Bu konuda sizlere çözümleri aktaralım.

Çözüm nasıl yapılıyor?

no device drivers were found hatasını alıyorsanız eğer, cd, usb gibi yüklediğiniz diskte kurulum dosyalarının eksik olması olasılığı bulunuyor. Bu bakımdan yeniden dosyaları atın veya başka kaynaktan dosyaları alıp yüklemeyi deneyin.

Eğer USB bellek ile format atacaksanız, ya format dosyaları sıkıntılı yada atılan dosyalar tam atılmamış eksiklikler bulunuyordur.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular