Nubia Z20 Hangi Şirketin Markası?

/ 23 Kasım 2019 / 52.163 / yorumsuz
Nubia Z20 Hangi Şirketin Markası?

Akıllı cihazların sektöründe yeni markalar yerini her geçen gün alıyor ve bu markalardan biri olan Nubia markası, Nubia Z20 modelinde inceleme yapacağız. Nubia Z20 modelinde hangi donanım özellikleri ile üretileceği, hangi şirkete ait olduğu ve fiyat aralığının ne olduğu konusunda bilgi vereceğiz. Türkiye’de satışı nasıl olacağı konusunda bir bilgi şu an için yer almamaktadır.

Çin menteşeli olan şirket ZTE, Nubia markasının yönetim şirketi konumundadır. Şirketin piyasaya sürdüğü ve popüler hale gelen birçok akıllı cihaz modeli yer almaktadır. Nubia Z17, Nubia Z17S, Nubia X, Nubia Z11, Nubia M2 ve Nubia Z20 gibi seriler firmanın piyasada tanınan akıllı cihazlarından bazılarıdır. Nubia Z20 özelliklerinden kısaca bahsedelim.

Nubia Z20, 6GB ve 8GB RAM seçenekleri ile sunulmaktadır. 128 GB ya da 512 GB depolama alanı da yer almaktadır. Batarya konusunda ise 4000 mAh pil gücü bulunmaktadır. Kamera konusunda ise 16 MP ve 8 MP telefoto kameralar yer almaktadır. İki ekranlı tasarımı ile dikkat çeken bir cihazdır. Cihazın piyasada başlangıç fiyatı ise 497 dolardır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.