Önümüzde ki günlerde çıkacak Android telefonlar

/ 14 Kasım 2018 / 911 / yorumsuz
Önümüzde ki günlerde çıkacak Android telefonlar

 

Samsung Galaxy S10 Lite için yayınlanmış özellikler ve fiyatlandırma

 
Geçtiğimiz hafta, Samsung‘un sadece bir bükme akıllı telefonunu değil, aynı zamanda bir selfie kamerası için çeşitli oyuklarla birkaç ekran tasarımı seçeneği sunduğu bir SDC etkinliği gerçekleşti.

Lite ile Galaxy S10 akıllı telefon sürüm ekranı ve ince çerçevenin sol üst köşesinde yuvarlak bir delik olan bir ekran Infinity-O ile donatılmıştır. Ayrıca, cihazın tahmini fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi paylaştı. Cihaz, çeşitli versiyonlarda bir Snapdragon 845 veya Snapdragon 8150 işlemci, 4/6 GB RAM ve entegre bir 64/128 GB sürücü alacaktır. Parmak izi sensörü kasanın yan tarafındaki güç düğmesine gömülecektir.

Yenilik fiyatının 650 $ ile 750 $ arasında olması bekleniyor. Mevcut bilgilere göre Galaxy S10 Lite, gelecek yıl Şubat ayında düzenlenecek olan Mobile World Congress 2019 sergisinde sunulacak.
 

Huawei P30 Pro’nun ilk görüntüleri

 
Amiral gemisi P30 Pro‘nun henüz duyurulmamış olmasına rağmen, ilk konsept geleceğin akıllı telefonunu oluşturuyor ve beklenen özellikleri internete yayımlıyor.

Çerçevesiz araçların, ön panelin % ​​91’ini kaplayan, küçük bir kesik ve dahili bir parmak izi sensörü ile donatılmış bir 6,5 inç ekrana sahip olacağı varsayılmaktadır.

Ana kamera, 41, 12 ve 21 megapiksel olmak üzere üç dikey konumlandırılmış sensörden oluşacaktır. Söylentilere göre cihazın “kalbi”, sekiz çekirdekli bir Kirin 980 işlemci olacak ve kablosuz şarj desteği olan pil kapasitesi 4000 mAh olacaktır.

Lansmanın kesin tarihi ve Huawei P30 Pro’nun beklenen fiyatı henüz bilinmemektedir.
 

HTC yeni ekonomik cihazları yayınlamaya hazırlanıyor

 
Şirketin, düşük kaliteli modellerin pahasına akıllı telefon menzilini genişletmeyi planladığı gerçeği, bir cihazın Snapdragon 435 işlemci ve HTC 2Q72XXX işaretiyle son tescilini gösteriyor. Cihazın Wi-Fi Alliance dernekinde sertifikasyonu geçtiği bildirildi.

Benzer adı taşıyan bir gadget da Geekbench veritabanında bulundu – kıyaslama göre, 3 GB RAM ile donatılmış ve Android 8.1 Oreo işletim sistemini çalıştırıyor.

Şirketin temsilcileri henüz yeni modellerin piyasaya sürülmesini onaylamadı.
 

Samsung bükülen akıllı telefon

 
Geçen hafta yapılan bükülebilir Samsung akıllı telefonun tanıtımı , cihazın tasarımı ve inşasının nüanslarını açıklamıyordu. ConceptCreator takma adı altında yer alan tasarımcı, YouTube X’e ilişkin vizyonunu gösterdiği YouTube’da bir video yayınladı.

Bu kavram, son birkaç yılda bir akıllı telefon hakkında bilgi ve söylentilere dayanıyor.
 

Oneplus 7, ekrandaki çentikten kurtulacak!

 
OnePlus 7 akıllı telefon hakkında pek çok doğrulanmamış dedikodu var , ancak cihaz konseptini şu anda ağda ortaya koyan yüksek kaliteli işleyiciler var.

Görüntüler 24, 12 ve 8 megapiksel modüllü üçlü ana kamera ve 24 megapiksel kamera için ekranın üst kısmında küçük bir delik bulunan bir cihazı gösterir.

Ön panelin altında bulunan bir parmak izi tarayıcısı görebiliyoruz. Cihazın 2160×1080 piksel çözünürlüğe sahip AMOLED ekran ile donatılacağı varsayılmıştır.

Yapımcılar tarafından değerlendirildiğinde, cihaz gerçekten çerçevesiz olacak ve ekranın ön panele oranı yaklaşık % 95’e ulaşacak.

Diğer sızıntılara göre, akıllı telefon bir 4150 mAh pil, bir 5G modem ve Android 9.0 Pasta ile kutusundan çıkacak.

Yeniliklerin önümüzdeki yıl Şubat ayında düzenlenecek olan Mobile World Congress 2019 fuarında sergilenmesi bekleniyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.